Loo3 ForuM
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Loo3 ForuM

الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» تست عشق
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:27 am من طرف Dokhtar Daei

» پشت پيراهن نفر قبلي چي مي نويسي؟
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:26 am من طرف Dokhtar Daei

» نفر قبليتو يه نصيحت بكن؟
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:14 am من طرف SaEiD-SkY

» جمله سازی...
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:10 am من طرف SaEiD-SkY

» حدس بزن نفر بعدیت کیه!!!!
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:09 am من طرف SaEiD-SkY

» کیس های کامپیوتر
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:05 am من طرف Dokhtar Daei

» شعری از فریدون مشیری
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:58 am من طرف SaEiD-SkY

» یه نگا ها هم اینجا بندازید جالبه!!!
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:54 am من طرف SaEiD-SkY

» الان چه تيپي زدي؟
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 05, 2009 7:09 pm من طرف bala khanom

» اس ام اس عشقولانه
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 4:05 am من طرف SaEiD-SkY

» دیدی مورچه آب بخوره؟!!!
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 3:22 am من طرف Dokhtar Daei

» .......جک.......
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 12:32 am من طرف SaEiD-SkY

» مهریه خانم ها از دیرباز تاکنون(طنز)
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:33 am من طرف SaEiD-SkY

» کمبود تالار ها
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:29 am من طرف SaEiD-SkY

» فروش همسر برای آقایان در بسته بندی های جدید ( عکس )
پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالجمعة يوليو 31, 2009 6:09 am من طرف Dokhtar Daei

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
SaEiD-SkY - 121
پراید مستحکم " به بازار می آید I_vote_rcapپراید مستحکم " به بازار می آید I_voting_barپراید مستحکم " به بازار می آید I_vote_lcap 
Dokhtar Daei - 106
پراید مستحکم " به بازار می آید I_vote_rcapپراید مستحکم " به بازار می آید I_voting_barپراید مستحکم " به بازار می آید I_vote_lcap 
asal jojo - 52
tabassom - 25
bala khanom - 19
mahshiid - 19
rahi - 7
bala khanum - 2
fatemeh - 2
ilyad - 1

پراید مستحکم " به بازار می آید

نويسندهپيام
asal jojo
کاربر عادی
کاربر عادی
asal jojo

تعداد پستها : 52

پراید مستحکم " به بازار می آید Empty
پستعنوان: پراید مستحکم " به بازار می آید   پراید مستحکم " به بازار می آید I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 4:24 am

پراید با طراحی و ایمنی جدید تا پایان امسال وارد بازار می شود .

به گزارش واحد مرکزی خبر ، رئیس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، افزایش 50 کیلویی وزن پراید جدید برای بالابردن ضریب ایمنـی و کاهش احتمـال واژگونـی آن و تغییرات عمده در بدنه ، قسمت جلو و عقب این خودرو را که موجب افزایش مقاومت مقابل تصادفات می شود از ویژگی های پراید جدید برشمرد .

نظام الدین برزگری درحاشیه بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در کرج تصریح کرد هم اکنون نمونه ساخته شده برای آزمایش نهایی به اسپانیا فرستاده شده که مستندات حاکی از موفقیت تغییرات اعمال شده است .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پراید مستحکم " به بازار می آید
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1