Loo3 ForuM

الرئيسيةثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» تست عشق
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:27 am من طرف Dokhtar Daei

» پشت پيراهن نفر قبلي چي مي نويسي؟
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:26 am من طرف Dokhtar Daei

» نفر قبليتو يه نصيحت بكن؟
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:14 am من طرف SaEiD-SkY

» جمله سازی...
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:10 am من طرف SaEiD-SkY

» حدس بزن نفر بعدیت کیه!!!!
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:09 am من طرف SaEiD-SkY

» کیس های کامپیوتر
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:05 am من طرف Dokhtar Daei

» شعری از فریدون مشیری
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:58 am من طرف SaEiD-SkY

» یه نگا ها هم اینجا بندازید جالبه!!!
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:54 am من طرف SaEiD-SkY

» الان چه تيپي زدي؟
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 05, 2009 7:09 pm من طرف bala khanom

» اس ام اس عشقولانه
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 4:05 am من طرف SaEiD-SkY

» دیدی مورچه آب بخوره؟!!!
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 3:22 am من طرف Dokhtar Daei

» .......جک.......
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 12:32 am من طرف SaEiD-SkY

» مهریه خانم ها از دیرباز تاکنون(طنز)
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:33 am من طرف SaEiD-SkY

» کمبود تالار ها
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:29 am من طرف SaEiD-SkY

» فروش همسر برای آقایان در بسته بندی های جدید ( عکس )
چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالجمعة يوليو 31, 2009 6:09 am من طرف Dokhtar Daei

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
SaEiD-SkY - 121
چه عطري براي چه فصلي I_vote_rcapچه عطري براي چه فصلي I_voting_barچه عطري براي چه فصلي I_vote_lcap 
Dokhtar Daei - 106
چه عطري براي چه فصلي I_vote_rcapچه عطري براي چه فصلي I_voting_barچه عطري براي چه فصلي I_vote_lcap 
asal jojo - 52
tabassom - 25
bala khanom - 19
mahshiid - 19
rahi - 7
bala khanum - 2
fatemeh - 2
ilyad - 1

شاطر

چه عطري براي چه فصلي

نويسندهپيام
asal jojo
کاربر عادی
کاربر عادی
asal jojo

تعداد پستها : 52

چه عطري براي چه فصلي Empty
پستعنوان: چه عطري براي چه فصلي   چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 4:29 am

در ميان رايحه ها بيش از هر چيز رايحه پرتقال، بهارنارنج، درخت كاج، چوب صندل و نعناع به دليل خنك بودن، حس تازگي به به انسان منتقل مي كنند و براي تابستان پيشنهاد مي شود.
با اينكه بر روي شيشه عطر و ادوكلنها هيچ اثري از نوع تركيبات معطر آن ديده نمي شود، ولي شناسايي ويژگيهاي روغنهاي معطر كمك بزرگي به خريد عطر متناسب با سليقه فرد مي كند. به نظر مي رسد اين موضوع براي آنان كه هنوز نمي دانند چه عطري مناسب دوستان و اطرافيانشان است، بسيار جالب باشد.
رز: به طور كلي افرادي كه اين رايحه را مي پسندند، بسيار عاشق پيشه بوده و از حس زنانگي بالايي برخوردارند.
زنبق: رايحه اي جادو كننده كه نماد پاكدامني و عفاف است. افرادي كه رايحه زنبق را مي پسندند، افرادي جرأتمند محسوب مي شوند.
ياسمن: بوي ياسمن مناسب افرادي است كه از اعتماد به نفس بالا برخوردارند و البته بر عكس علاقه مندان به «رز» كه بيشتر تمايل به احساسات زنانه را از خود نشان مي دهند، دوستداران رايحه ياسمن تمايلات مردانه دارند و اين را از نحوه آرايش مو، لباس پوشيدن و طرز گفتارشان مي توان فهميد. حتم داشته باشيد بيشتر آدمهاي با اراده عطري با رايحه ياسمن را انتخاب مي كنند.
ميخك: بويي تند و تيز دارد؛ مثل ادويه و جزو رايحه هاي «spicg» شمرده مي شود.
ريحان: بوي گرم دارد و به يادآوري خاطرات كمك مي كند و باعث هماهنگي بين روح و جسم مي شود، به همين دليل صلح و آرامش را به ارمغان مي آورد.
چوب صندل: رايحه شيرين دارد و مورد توجه آقايان بوده و باعث تعادل بين روح و جسم مي شود و به كنترل هيجانات دروني نيز كمك مي كند.
نعناع: بوي خنك و تر و تازه نعناع باعث جلاي مغز مي شود. بسيار پرطراوت براي آدمهاي عصبي و گرمايي است. براي آدمهايي كه حواس پرت هستند جزو بهترين داروهاي «آروماتراپي» محسوب مي شود.
مليساي هندي: عطري بسيار خنك كه رايحه ليمو نيز در آن استشمام مي شود. به درمان اختلالات عصبي كمك مي كند و از تنش و افسردگي مي كاهد. مليساي هندي عطري خنك در تابستان بويژه براي آنهايي است كه رانندگي مي كنند يا پشت ميز مي نشينند.
مشك: رايحه اي كه بيشتر در ادوكلنها يافت مي شود و حس اعتماد به نفس را تقويت مي كند.
كندر: بويي گرم و شيرين دارد و نقش فراواني در آرام سازي مغز ايفا مي كند. كندر بهترين رايحه اي است كه در زمان مراقبه و مديتيشن پيشنهاد مي شود.
چند نكته درباره خريد عطر
خريد «عطر» به دليل هزينه نسبتاً سنگيني كه در بردارد براي همه مقدور نيست در حالي كه نوع ملايمتر و كم دوامتر آن با نامهاي اسپري و ادوكلن به بهاي ارزانتري به فروش مي رسد.
استفاده از ادوكلن و اسپري براي روز، بويژه روزهاي گرم بهتر است؛ زيرا عطر ملايمتري دارد. اسپري را از نوع عطري كه انتخاب كرده ايد، مي توانيد تهيه كنيد؛ چون از هر نوع اسانس عطر، اسپري آن هم موجود است.

نكته اي كه لازم به يادآوري است، اينكه عطر را نبايد به دليل گرانتر بودن يا مد روز بودن و يا تازگي نوع آن انتخاب كرد، چون عطر به هيچ يك از اين مسائل ارتباطي ندارد و تنها چيزي كه در انتخاب آن مهم است و بايد مورد توجه قرار گيرد، نوع پوست شما مي باشد؛ زيرا يك نوع عطر روي پوستهاي مختلف، بوهاي متفاوتي دارد.
بنابراين به جاي اينكه ببينيم ديگران از چه عطرهايي استفاده مي كنند و يا گرانترين و تازه ترين عطري كه به بازار آمده، كدام است، بهتر است عطر را روي پوستمان آزمايش كنيم تا بتوانيم درباره آن داوري درستي داشته باشيم. براي آزمايش و انتخاب عطر، مقدار كمي از آن را روي مچ دست در ناحيه نبض بماليد، چند لحظه صبر كنيد و سپس آن را ببوييد، در آن زمان مي توانيد تصميم بگيريد. اگر بوي عطر با پوستتان هماهنگ است، ولي مي خواهيد ملايمتر و يا ارزانتر باشد، اسانس، اسپري يا ادوكلن آن را تهيه و استفاده كنيد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

تعداد پستها : 121

پستعنوان: رد: چه عطري براي چه فصلي   چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 5:41 am

عجب ! من که عطر دوست ندارم

Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

تعداد پستها : 106

پستعنوان: رد: چه عطري براي چه فصلي   چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 10:32 am

من هم که تا به حال این نوع عطر ها رو امتحان نکردم
Laughing
asal jojo
کاربر عادی
کاربر عادی
asal jojo

پستعنوان: رد: چه عطري براي چه فصلي   چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 10:33 am

baske bi kelasiiii:d
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

پستعنوان: رد: چه عطري براي چه فصلي   چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 10:47 am

بی کلاس چیه دخی عطر مخصوص دالم من ها cat
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

تعداد پستها : 121

پستعنوان: رد: چه عطري براي چه فصلي   چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 11:12 am

بابا باکلاس. کلاس چندمی !!!! :D

asal jojo
کاربر عادی
کاربر عادی
asal jojo

پستعنوان: رد: چه عطري براي چه فصلي   چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 11:16 am

kelasemon koli balasa Very Happy besh nemiresiii:d
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

پستعنوان: رد: چه عطري براي چه فصلي   چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 11:25 am

کلاس که فراوونه حالا بگو چند تا میخوای؟؟؟؟ :D rabbit
asal jojo
کاربر عادی
کاربر عادی
asal jojo

پستعنوان: رد: چه عطري براي چه فصلي   چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 11:26 am

Mad hezaro0o shonsataaaaaaaaaaaaaaaaa Laughing Rolling Eyes
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

پستعنوان: رد: چه عطري براي چه فصلي   چه عطري براي چه فصلي I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 11:30 am

باشه چند تاش مال تو باشه؟؟؟؟

چه عطري براي چه فصلي
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1