Loo3 ForuM
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Loo3 ForuM

الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» تست عشق
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:27 am من طرف Dokhtar Daei

» پشت پيراهن نفر قبلي چي مي نويسي؟
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:26 am من طرف Dokhtar Daei

» نفر قبليتو يه نصيحت بكن؟
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:14 am من طرف SaEiD-SkY

» جمله سازی...
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:10 am من طرف SaEiD-SkY

» حدس بزن نفر بعدیت کیه!!!!
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:09 am من طرف SaEiD-SkY

» کیس های کامپیوتر
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:05 am من طرف Dokhtar Daei

» شعری از فریدون مشیری
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:58 am من طرف SaEiD-SkY

» یه نگا ها هم اینجا بندازید جالبه!!!
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:54 am من طرف SaEiD-SkY

» الان چه تيپي زدي؟
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 05, 2009 7:09 pm من طرف bala khanom

» اس ام اس عشقولانه
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 4:05 am من طرف SaEiD-SkY

» دیدی مورچه آب بخوره؟!!!
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 3:22 am من طرف Dokhtar Daei

» .......جک.......
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 12:32 am من طرف SaEiD-SkY

» مهریه خانم ها از دیرباز تاکنون(طنز)
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:33 am من طرف SaEiD-SkY

» کمبود تالار ها
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:29 am من طرف SaEiD-SkY

» فروش همسر برای آقایان در بسته بندی های جدید ( عکس )
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالجمعة يوليو 31, 2009 6:09 am من طرف Dokhtar Daei

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
SaEiD-SkY - 121
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_vote_rcapشروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_voting_barشروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_vote_lcap 
Dokhtar Daei - 106
شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_vote_rcapشروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_voting_barشروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_vote_lcap 
asal jojo - 52
tabassom - 25
bala khanom - 19
mahshiid - 19
rahi - 7
bala khanum - 2
fatemeh - 2
ilyad - 1

شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج

3 مشترك
نويسندهپيام
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

تعداد پستها : 121

شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج Empty
پستعنوان: شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج   شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 29, 2009 6:52 am

از کلیه دوشیزگان قدبلند زیبا روی واجد شرایط زیر تقاضا داریم تقاضانامه‌ها و رزومه خود را جهت ربودن دل ما به صورت پیغام در قسمت نظرات یا به وسیله ایمیل به نشانی ما بفرستند.

بدیهی است پس از انجام بررسی‌های کامل، نام افراد دارای صلاحیت به وسیله همین تریبون اعلام خواهد شد

نکته: ما تو کارمون پارتی بازی نداریم، یعنی لطفا از قرار دادن پول نقد در نامه یا پیغام خود بپرهیزید و هی نگید ما فامیل فلانی هستیم

شرایط پذیرش

1. سن بالاتر از 18سال و کمتر از 22 سال باشد

2. قد کمتر 165سانتیمتر و بالاتر از 172سانتیمتر نباشد

3. افراد خیلی ترکه ‌‌ای و زیادی چاق قابل پذیرش نیستند. (چون من حوصله رژیم چاقی و کلاس لاغری ندارم)

4. هر وقت من خواستم می‌ریم هر رستورانی که من گفتم. آبگوشت، کوفته، کله‌ پاچه و ... دوست دارم

5. اهل کادو خریدن و هر روز لاو ترکوندن نیستم

6.اگر خدای نکرده، زبانم لال، خدا اون روز زو نیاره که ازدواج کردم و وبال گردنم شدی، مامانم اینا و مامانت اینا نداریم. خوشم نمیاد

7. عمراً نفقه بدم. چهارده ‌تا هم بیشتر مهر نمی‌کنم

8. باید یک جایی کار کنی، یک کاری هم واسه عصر من گیر میاری چون حوصله مسافرکشی و رانندگی ندارم

9. بابات باید پولدار باشه تا من در صورت لزوم بتونم بتیغمش

10. پول اضافی ندارم برای پوشک کامل بچه بدم. می‌ری کهنه و لاستیک می‌خری، خودت می‌شوری

11. به مامانت می‌گی سیسمونی خوب بیاره

12. باید خوشگل باشی چون پول واسه لوازم آرایش نمی‌دم

13. موهای وزوزی نباید داشته باشی، چون نرم‌کننده ایرانی الآن شیشه ‌ای هزار تومن شده

14. موهای خرمایی و مشکی رو ترجیه می‌دم

15. نباید ورزشکار باشی چون قدرتت خیلی زیاد می شه !

16. اگه سر کار بری یا کاری داشته باشی نباید دیرتر از 5 خونه باشی.

17. از الان باید کلاس آیروبیک بری تا چندسال دیگه بد هیکل نشی، پولشم از بابات بگیر. من 10سال دیگه زن شکم گنده نمی‌خوام

18. باید فال قهوه بلد باشی بگیری، چون من دوست دارم

19. مانتوی تنگ نمی‌پوشی

20. دوستات رو هم هر روز نمیاری خونه. فهمیدی

21. یک ماشین ظرف‌شویی هم قاطی جاهازت بذار. دوست ندارم پوستم خراب بشه

22. لازم نیست واسه یک خونه 50 متری، جاهاز خونه 200متری بخری

23. من مبل تختخواب شو دوست دارم

حالا در خدمتیم
Cool
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://loo3.forumfa.net
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

تعداد پستها : 106

پستعنوان: رد: شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج   شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 29, 2009 7:50 am

خیلی کم اشتها هستین شما پسرها. دختر ها هم همینطوری میشینن نگاه میکنن آره؟؟؟ عمرااااااااااااااااااا
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

پستعنوان: رد: شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج   شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 29, 2009 8:04 am

شوهر گیرشون نمیااااااااااااد Cool :D
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

پستعنوان: رد: شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج   شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 29, 2009 8:13 am

فعلا که پسرا دنبال دخترا هستنااااااااااااااا.
یادتون نره
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

پستعنوان: رد: شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج   شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 29, 2009 10:09 am

Smile) هر وقت ازدواج كردن بعد... از بيكاري ميفتن دنبال دخترا زياد دلتونو خوش نكنيد.
bala khanom
کاربر عادی
کاربر عادی
bala khanom

تعداد پستها : 19

پستعنوان: رد: شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج   شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 29, 2009 10:31 pm

chasho delem rooshan PalanG
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

پستعنوان: رد: شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج   شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالخميس يوليو 30, 2009 3:42 am

مبینی چه دوره زمونه ی شده ها
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

پستعنوان: رد: شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج   شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج I_icon_minitimeالخميس يوليو 30, 2009 5:36 am

bala khanom نوشته است:
chasho delem rooshan PalanG

واسه چی جوجه ؟ :D

شروط یک پسر ایرانی برای ازدواج
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» ازدواج دخترها (عكس)
» برای نفر بعدی یه آرزوکن
» فروش همسر برای آقایان در بسته بندی های جدید ( عکس )
» کلاس آموزشی برای آقایان با همکاری سازمان حمایت از عقب ماندگان ذهنی