Loo3 ForuM
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Loo3 ForuM

الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» تست عشق
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:27 am من طرف Dokhtar Daei

» پشت پيراهن نفر قبلي چي مي نويسي؟
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:26 am من طرف Dokhtar Daei

» نفر قبليتو يه نصيحت بكن؟
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:14 am من طرف SaEiD-SkY

» جمله سازی...
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:10 am من طرف SaEiD-SkY

» حدس بزن نفر بعدیت کیه!!!!
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:09 am من طرف SaEiD-SkY

» کیس های کامپیوتر
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:05 am من طرف Dokhtar Daei

» شعری از فریدون مشیری
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:58 am من طرف SaEiD-SkY

» یه نگا ها هم اینجا بندازید جالبه!!!
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:54 am من طرف SaEiD-SkY

» الان چه تيپي زدي؟
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 05, 2009 7:09 pm من طرف bala khanom

» اس ام اس عشقولانه
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 4:05 am من طرف SaEiD-SkY

» دیدی مورچه آب بخوره؟!!!
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 3:22 am من طرف Dokhtar Daei

» .......جک.......
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 12:32 am من طرف SaEiD-SkY

» مهریه خانم ها از دیرباز تاکنون(طنز)
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:33 am من طرف SaEiD-SkY

» کمبود تالار ها
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:29 am من طرف SaEiD-SkY

» فروش همسر برای آقایان در بسته بندی های جدید ( عکس )
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالجمعة يوليو 31, 2009 6:09 am من طرف Dokhtar Daei

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
SaEiD-SkY - 121
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_vote_rcapشناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_voting_barشناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_vote_lcap 
Dokhtar Daei - 106
شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_vote_rcapشناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_voting_barشناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_vote_lcap 
asal jojo - 52
tabassom - 25
bala khanom - 19
mahshiid - 19
rahi - 7
bala khanum - 2
fatemeh - 2
ilyad - 1

شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها

3 مشترك
نويسندهپيام
asal jojo
کاربر عادی
کاربر عادی
asal jojo

تعداد پستها : 52

شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها Empty
پستعنوان: شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها   شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 3:07 am

آيا مي‌دانيد كه مي‌توانيد از روي ميوه‌هاي انتخاب شده شخصيت آدم‌ها را شناسايي كنيد و براساس ميوه‌هاي موردنظر ‌بگوييد كه شرايط روحي و رواني اشخاص مختلف چگونه است؟ ‌

پرتقال: از بين ميوه‌ها اگر پرتقال ميوه محبوب شماست، شما آدمي پرقدرت و بسيار صبوريد و دوست داريد كارها را به آرامي و‌با متانت، اما در عين حال با درايت كامل و جسارت به انجام برسانيد. سخت كوش، پرتلاش و كمي خجالتي هستيد؛ اما در ‌دوستي مي‌توان به شما اعتماد كرد. شما دوستان خود را با دقت انتخاب كرده و با تمام وجودبه آنها عشق مي‌ورزيد و از ‌درگيري و تنش به هر قيمت پرهيز مي‌كنيد. ‌

سيب: ‌چنانچه سيب ميوه محبوب شماست، فردي اسراف‌كار و بسيار رك‌گو هستيد. اگرچه ممكن است شخصاٌ بهترين سازمان‌دهنده ‌و مدير نباشيد، اما مي‌توانيد رهبر يك تيم كوچك باشيد كه با تلاش زياد، تيم را به موفقيت‌هاي بزرگ مي‌رسانيد. در بيشتر ‌موقعيت ‌ها مي‌توانيد به سرعت و به درستي تصميم بگيريد؛ شما از سفرهاي كوتاه و غيرمنتظره لذت مي‌بريد. زماني كه با ‌شريك زندگي خود به سر مي‌بريد، جذاب و خونگرم به نظر مي‌آييد و به شدت عاشق زندگي به مفهوم واقعي آن هستيد.

‌‌آناناس: ‌اگر آناناس ميوه‌ مورد علاقه‌ شماست، بسيار سريع تصميم مي‌گيريد ‌و سريع‌تر از آن عمل مي‌كنيد. در تغيير شغل و خطر ‌كردن در زمينه‌ اجتماعي شجاع و بي‌باك هستيد. شما داراي يك توانايي ‌‌استثنايي در مديريت مي‌باشيد و نمي‌گذاريد كار ‌‌روي دستتان بماند. ‌‌دوست داريد مورد اعتماد ديگران باشيد، معمولا خيلي سريع با ديگران ‌ارتباط دوستانه برقرار نمي‌كنيد، ولي به محض انجام ‌اين كار دوستتان را براي هميشه براي خود نگه مي‌داريد. به ندرت به دنبال زندگي رمانتيك مي‌رويد و شريك شما غالبا به ‌واسطه اين صفات ممتاز تحت تاثيرتان قرار مي‌گيرد، اما از توانايي شما ‌در نشان دادن اين احساسات نااميد است. ‌‌ ‌

موز: ‌‌ ‌عاشقان موز افرادي دوست داشتني، آرام و طبيعتا گرم و با احساس هستند. شما غالبا از نداشتن اعتماد به نفس و خجالتي ‌‌بودن در رنج هستيد. ديگران از طبع آرام و شيرينتان سوء‌استفاده كرده و ‌‌سعي مي‌كنند به اين وسيله براي خود ‌موقعيت‌هاي جالبي را رقم بزنند. عاشق شريك زندگي خود در تمام زمينه‌ها هستيد و اين عشقبه خاطر زيبايي جسمي و ‌‌‌روحي اوست! به خاطر روشي كه داريد روابط شما با او همواره در يك هماهنگي كامل است. ‌

‌نارگيل: ‌دوستداران اين ميوه سنگين و كمياب افرادي جدي، بافكر و باشعور هستند. شما از روابط اجتماعي لذت مي‌بريد و به ويژه روي ‌همراهان و دوستان خود حساسيت خاصي داريد. ممكن است كمي خودخواه به نظر آييد، اما لزوما چنين صفتي در شما ‌برجسته نمي‌شود. شما فردي سريع الانتقال، آگاه و گوش به‌زنگ هستيد كه در زمينه‌ شغلي هميشه در بالاترين رده قرار ‌داشته و به بهترين نحو كارها را انجام مي‌دهيد. شما نياز به شريكي عاقل داشته و عقل و احساس را با هم در اين مسئله ‌دخالت نمي‌دهيد. ‌

گيلاس: ‌چنانچه گيلاس ميوه محبوب شماست، زندگي هميشه به شيريني كه در نظر ‌داريد خود را به شما نشان نمي‌دهد. فراز و فرود ‌در زندگيتان زياد است، به ويژه در موقعيت‌هاي حرفه‌اي و كاري. شما هميشه و در هر پروژه‌اي كمي پول به دست مي‌آوريد ‌و نه به مقدار زياد. ذهني فعال و خلاق داشته و غالبا به دنبال چيزهاي نو هستيد. شما شريكي صميمي و وفادار مي باشيد، اما ‌اثر گذاشتن بر احساسات شما كار ساده‌اي نيست. خانه‌تان براي شما به ‌منزله بهشت است و هيچ چيزي را بيشتر از اين ‌دوست نداريد كه در منزل باشيد و دوستان، آشنايان و افراد خانواده، شما را ‌دوره كنند. ‌

انگور سياه: ‌به طور كلي آدمي مودب و خوشرو هستيد، اما گاهي اوقات سريعو به ‌شدت عصباني مي‌شويد، هر چند به همان سرعت نيز ‌‌ ‌عصبانيت شما فروكش مي‌كند. از زيبايي‌ها به هر شكلي كه باشد، لذت ‌مي‌بريد. بسيار محبوب و موردعلاقه ديگران هستيد ‌و اين محبوبيت به علت طبيعت گرم شماست. شور، شوق و علاقه وافري به ‌زندگي داريد و ازهر كاري كه مي‌كنيد، لذت ‌مي‌بريد؛ اعم از لباس پوشيدن، خوردن و خوابيدن. شريك شما بايد در تمام ‌شور و علاقه شما سهيم باشد تا بتواند ازتمام ‌چيزي كه به او هديه مي‌دهيد، لذت ببرد! ‌

هلو: ‌درست مثل هلو شما از عصاره زندگي لذت مي‌بريد. فردي رك گو بوده و ‌روشي دوستانه داريد. در بخشش و در فراموش ‌كردن نظير نداريد و براي دوستي‌ها ارزش بسيار زيادي قائل هستيد. حس ‌استقلال‌طلبي در شما بسيار قوي مي‌باشد و اين امر‌ ‌از شما فردي راستگو ساخته است. ‌عاشقي ايده‌آل، صبور، صميمي و يكرنگ هستيد. با اين حال به هيچ وجه دوست نداريد احساسات خود را در ملاء عام بروز دهيد. ‌

‌گلابي: ‌چنانچه فكر خود را معطوف به انجام كاري مي‌كنيد، مي‌توانيد آن را با ‌موفقيت به انجام برسانيد. شما دوست داريد كه نتيجه ‌تلاش‌هايتان را به سرعت ببينيد. از انگيزه‌هاي مفيد ذهني لذت برده و ‌دنباله‌رو آن هستيد. كمي خجالتي به نظر مي‌رسيد و ‌در بيان احساسات خود چندان راحت نيستيد. زماني كه به دنبال شريك ‌زندگي هستيد به هوش سرشار، ديد وسيع و دل ‌دريايي‌اش اهميت مي‌دهد.

گردآوری :پایگاه اینترنتی پرشین وی
[b]
Cool
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

تعداد پستها : 121

پستعنوان: رد: شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها   شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 3:40 am

خربره چی ؟ :geek:
https://loo3.forumfa.net
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

تعداد پستها : 106

پستعنوان: رد: شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها   شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 3:47 am

[right]موز: ‌‌ ‌عاشقان موز افرادي دوست داشتني، آرام و طبيعتا گرم و با احساس هستند. شما غالبا از نداشتن اعتماد به نفس و خجالتي ‌‌بودن در رنج هستيد. ديگران از طبع آرام و شيرينتان سوء‌استفاده كرده و ‌‌سعي مي‌كنند به اين وسيله براي خود ‌موقعيت‌هاي جالبي را رقم بزنند. عاشق شريك زندگي خود در تمام زمينه‌ها هستيد و اين عشقبه خاطر زيبايي جسمي و ‌‌‌روحي اوست! به خاطر روشي كه داريد روابط شما با او همواره در يك هماهنگي كامل است.[/right]

مرسی عزیزم جالب بود
Mad
asal jojo
کاربر عادی
کاربر عادی
asal jojo

تعداد پستها : 52

پستعنوان: رد: شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها   شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 4:02 am

khahej mishe:d

شناسايي شخصيت آدم‌ها از روي ميوه‌ها
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1