Loo3 ForuM
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Loo3 ForuM

الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» تست عشق
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:27 am من طرف Dokhtar Daei

» پشت پيراهن نفر قبلي چي مي نويسي؟
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:26 am من طرف Dokhtar Daei

» نفر قبليتو يه نصيحت بكن؟
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:14 am من طرف SaEiD-SkY

» جمله سازی...
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:10 am من طرف SaEiD-SkY

» حدس بزن نفر بعدیت کیه!!!!
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:09 am من طرف SaEiD-SkY

» کیس های کامپیوتر
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:05 am من طرف Dokhtar Daei

» شعری از فریدون مشیری
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:58 am من طرف SaEiD-SkY

» یه نگا ها هم اینجا بندازید جالبه!!!
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:54 am من طرف SaEiD-SkY

» الان چه تيپي زدي؟
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 05, 2009 7:09 pm من طرف bala khanom

» اس ام اس عشقولانه
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 4:05 am من طرف SaEiD-SkY

» دیدی مورچه آب بخوره؟!!!
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 3:22 am من طرف Dokhtar Daei

» .......جک.......
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 12:32 am من طرف SaEiD-SkY

» مهریه خانم ها از دیرباز تاکنون(طنز)
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:33 am من طرف SaEiD-SkY

» کمبود تالار ها
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:29 am من طرف SaEiD-SkY

» فروش همسر برای آقایان در بسته بندی های جدید ( عکس )
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالجمعة يوليو 31, 2009 6:09 am من طرف Dokhtar Daei

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
SaEiD-SkY - 121
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_vote_rcapمطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_voting_barمطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_vote_lcap 
Dokhtar Daei - 106
مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_vote_rcapمطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_voting_barمطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_vote_lcap 
asal jojo - 52
tabassom - 25
bala khanom - 19
mahshiid - 19
rahi - 7
bala khanum - 2
fatemeh - 2
ilyad - 1

مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود

نويسندهپيام
asal jojo
کاربر عادی
کاربر عادی
asal jojo

تعداد پستها : 52

مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود Empty
پستعنوان: مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود   مطالبات معوقه بازنشستگان به زودي پرداخت مي‌شود I_icon_minitimeالثلاثاء يوليو 28, 2009 4:26 am

وزير رفاه در گفتگو با فارس:
خبرگزاري فارس: وزير رفاه و تامين اجتماعي از پرداخت تمام مطالبات معوقه بازنشستگان در آينده‌اي نزديك خبر داد.‌

عبدالرضا مصري ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم‌ افتتاح خانه‌هاي مهر در مراكز استان‌ها را گامي در راستاي رفع نياز‌هاي اين قشر جامعه عنوان و تصريح كرد: براي رفع نياز قشر بازنشسته و غني‌سازي اوقات فراغت آن‌ها اين مجموعه‌ها طراحي شده است تا بازنشستگان بتوانند از امكانات مورد نياز خود در اين مجموعه‌ها استفاده كنند.
وي با اشاره به امكانات مورد نياز براي افتتاح خانه‌هاي مهر در مراكز استان‌ها گفت: افتتاح خانه‌هاي مهر در مراكز استان‌ها به امكانات متعددي از جمله زمين مناسب در پارك‌ها به دليل تجمع بازنشستگان در اين مكان‌ها نياز دارد كه اين مهم جز با همكاري مسئولان محلي انجام نخواهد شد و دليل كم بودن سرعت برخي پروژه‌ها در برخي استان‌ها عدم همكاري مسئولان است و سرعت پروژه‌ها به مسئولان استاني بستگي دارد.
وزير رفاه افزود: به همت استاندار و مسئولان استان قم دو پروژه‌ خانه‌ مهر به صورت مجزا براي بانوان و آقايان در كمتر از يك سال در اين استان به اجرا درآمد و در آينده نزديك نيز در استان‌هاي ديگر شاهد افتتاح خانه‌هاي مهر خواهيم بود.
وي همچنين در مورد تدابير انديشيده شده براي پايداري اين مراكز بيان داشت: اداره و مديريت مجموعه‌ها به عهده خود بازنشستگان است و با درايت، نشاط و شادابي كه بازنشستگان دارند بعيد است چراغ اين مجموعه‌ها خاموش شود و با همكاري شهرداري‌ها نيز سيستم برق و آب مجموعه تجهيز شده و اداره مي‌شود.
وزير رفاه خانه‌هاي مهر را مكاني پويا براي نشان‌ دادن خلاقيت‌ها و ابتكارات بازنشستگان دانست و خاطرنشان كرد: در آينده‌اي نزديك خواهيد ديد كه اثرات و توليدات ابتكاري اين بازنشستگان شامل صنايع دستي و ... به بازار خواهد آمد.
مصري ادامه داد: پس از افتتاح خانه‌هاي مهر در مراكز استان‌ها، در نظر داريم اين مجموعه‌ها را در شهر‌هاي ديگر نيز به اجرا درآوريم كه اين موضوع به شرايط بودجه سال آينده بستگي دارد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به برنامه‌هاي دولت نهم براي بازنشستگان گفت: اجراي قانون لايحه خدمات كشوري، جذب سهميه براي سفرهاي زيارتي و حج عمره بازنشستگان و تشكيل خانه‌هاي مهر در استان‌ها از جمله برنامه‌هايي بوده است كه تاكنون به نتيجه رسيده است.
وي در پايان اظهار داشت: بخشي از مطالبات معوق بازنشستگان كه مربوط به سال‌هاي گذشته بوده پرداخت شده است و مابقي اين مطالبات نيز به زودي پرداخت خواهد شد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1