Loo3 ForuM
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Loo3 ForuM

الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» تست عشق
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:27 am من طرف Dokhtar Daei

» پشت پيراهن نفر قبلي چي مي نويسي؟
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:26 am من طرف Dokhtar Daei

» نفر قبليتو يه نصيحت بكن؟
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:14 am من طرف SaEiD-SkY

» جمله سازی...
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:10 am من طرف SaEiD-SkY

» حدس بزن نفر بعدیت کیه!!!!
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:09 am من طرف SaEiD-SkY

» کیس های کامپیوتر
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 5:05 am من طرف Dokhtar Daei

» شعری از فریدون مشیری
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:58 am من طرف SaEiD-SkY

» یه نگا ها هم اینجا بندازید جالبه!!!
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 12, 2009 4:54 am من طرف SaEiD-SkY

» الان چه تيپي زدي؟
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 05, 2009 7:09 pm من طرف bala khanom

» اس ام اس عشقولانه
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 4:05 am من طرف SaEiD-SkY

» دیدی مورچه آب بخوره؟!!!
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 3:22 am من طرف Dokhtar Daei

» .......جک.......
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 12:32 am من طرف SaEiD-SkY

» مهریه خانم ها از دیرباز تاکنون(طنز)
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:33 am من طرف SaEiD-SkY

» کمبود تالار ها
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:29 am من طرف SaEiD-SkY

» فروش همسر برای آقایان در بسته بندی های جدید ( عکس )
اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالجمعة يوليو 31, 2009 6:09 am من طرف Dokhtar Daei

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
SaEiD-SkY - 121
اس ام اس عشقولانه I_vote_rcapاس ام اس عشقولانه I_voting_barاس ام اس عشقولانه I_vote_lcap 
Dokhtar Daei - 106
اس ام اس عشقولانه I_vote_rcapاس ام اس عشقولانه I_voting_barاس ام اس عشقولانه I_vote_lcap 
asal jojo - 52
tabassom - 25
bala khanom - 19
mahshiid - 19
rahi - 7
bala khanum - 2
fatemeh - 2
ilyad - 1

اس ام اس عشقولانه

2 مشترك
نويسندهپيام
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

تعداد پستها : 121

اس ام اس عشقولانه Empty
پستعنوان: اس ام اس عشقولانه   اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالخميس يوليو 30, 2009 6:42 am

اگر بخواهم آنچه در ذهن دارم با تو بگویم، هزاران جلد کتاب می شود ولی آنچه در دل دارم یک جمله بیش نیست: دوستت دارم

می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی اما اشک رو فقط برای کسی می ریزی که نمی خوای از دستش بدی

دوست داشتن همیشه گـــفتن نیست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــریبه ! این درد مشترک من و توست که گاهی نمی توانیم در چشمهای یکد یگــرنگــــاه کنیم چشمهایم هنوز در انتظار است

عشق یعنی حسرتی دریك نگاه عشق یعنی غربتی بی انتها عشق یعنی فرصت اما كوتاه عشق یعنی مرگ اما بی صدا

عشق یعنی: چون خورشید، تابیدن بر شب های دوست...؛ و چون برف، ذوب شدن بر غم های دوست

می دونی چرا وقتی میخوای بری تو رویا چشمهات رو میبندی؟؟؟؟ وقتی میخوای گریه کنی چشمهات رو میبندی؟؟؟ وقتی میخوای خدارو صدا کنی چشمهات رو میبندی؟؟؟ وقتی میخوای کسی رو ببوسی چشمهات رو میبندی؟؟؟؟ چون قشنگ ترین لحظات این دنیا قابل دیدن نیستن

همانطور که به زیبایی تو خیره شده ام ، با خود می اندیشم ، هرگز فرشته ای را ندیده ام که در ارتفاعی چنین پایین پرواز کند

وقتی گلدون خونمون شکست !! پدرم گفت: قسمت این بود... مادرم گفت:هیف شد... خواهرم گفت: قشنگ بود... داداشم گفت : کاش دوتا داشتیم...... اما وقتی دل من شکست کسی به فکرش نبود

همیشه واسه گلی خاک گلدون باش که اگه به آسمون هم رسید یادش باشه ریشش کجاست

دیشب فرشته‌ای به خوابم اومد گفت: گل یا پوچ؟ گفتم: گل. دستشو باز كرد و تو رو بهم داد.

وقتی تو رو دیدم کارگردان قلبم گفت: نور....صدا.... حرکت.... و من برای به دست آوردنت چه نقشها که بازی نکردم

لحظه دیدن تو لحظه مرگ من است مرگ پایان من نیست آغاز عشق من است

یه پروانه را با دستات می گیری. بدش می خوای ببینی زنده هست؟ انگشتاتو باز کنی .... فرار میکنه. محکم بگیری....می میره. دوست داشتن هم یه چیزی مثل پروانه هست

در مکتب ما رسم فراموشی نیست در مسلک ما عشق هم آغوشی نیست مهر تو اگر به هستی ما افتاد هرگز به سرش خیال خاموشی نیست

هر 3 ثانیه یکی تو دنیا میمیره بشمار1 2 3 همین الان یکی مرد یادت باشه یکی از این 3 ثانیه ها نوبت من و تو

عاشق شدن مثل دست زدن به آتیش می مونه . پس سعی کن تا وقتی که جراتش رو پیدا نکردی هیچ وقت بهش دست نزنی اما اگه بهش دست زدی سعی کن طاقتش رو داشته باشی که تو دستهات نگهش داری

بخشندگی را از گل بیاموز، زیرا حتی ته كفشی كه لگدمالش می‌كنه را هم خوش بو می‌كند
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://loo3.forumfa.net
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

تعداد پستها : 106

اس ام اس عشقولانه Empty
پستعنوان: رد: اس ام اس عشقولانه   اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالخميس يوليو 30, 2009 8:07 am

خودت تا به حال چند بار و برای چند نفر از این اس ام اس ها فرستادی؟؟؟
Very Happy
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

اس ام اس عشقولانه Empty
پستعنوان: رد: اس ام اس عشقولانه   اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالخميس يوليو 30, 2009 10:27 am

هنوز قسمت نشده ازینا استفاده کنم bom
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

اس ام اس عشقولانه Empty
پستعنوان: رد: اس ام اس عشقولانه   اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالسبت أغسطس 01, 2009 3:15 am

مطمئنی؟؟؟ Very Happy
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

اس ام اس عشقولانه Empty
پستعنوان: رد: اس ام اس عشقولانه   اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالأحد أغسطس 02, 2009 1:36 pm

غیر اینارو استفاده کردم ولی اینارو نه یعنی تازگیا اصلا کسیییییییی بهم اس نمیزنه Neutral
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

اس ام اس عشقولانه Empty
پستعنوان: رد: اس ام اس عشقولانه   اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 12:26 am

هر چی هست بالخره به دردت میخوره نه؟
Very Happy
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

اس ام اس عشقولانه Empty
پستعنوان: رد: اس ام اس عشقولانه   اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 9:20 am

واسه شما گذاشتم Neutral santa
Dokhtar Daei
معاون سایت
معاون سایت
Dokhtar Daei

اس ام اس عشقولانه Empty
پستعنوان: رد: اس ام اس عشقولانه   اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 3:29 am

من از این چیزها لازم ندارم... البته اهل اس ام اس نیستم مــــــــــن
SaEiD-SkY
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
SaEiD-SkY

اس ام اس عشقولانه Empty
پستعنوان: رد: اس ام اس عشقولانه   اس ام اس عشقولانه I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 4:05 am

oK هرطور راحتی alien

اس ام اس عشقولانه
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1